Pracownicy


mgr Adamek Urszula
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: urszula.adamek@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 12.30-13.15, czwartek 15.30-16.15

mgr Bachleda Agnieszka
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: agnieszka.bachleda@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 10.00-10.45, wtorek 14.00-14.45

mgr Barszcz-Przełożny Barbara
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: barbara.barszcz-przelozny@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 14.00-14.45, czwartek 10.15-11.00

mgr Chudzik Anna
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: anna.chudzik@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 11.00-11.45, czwartek 8.45-9.30

mgr Chwajoł Violetta
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: wioletta.chwajol@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 14.45-15.30 (Stalowe 17), czwartek 15.30-16.15,

mgr Ćwiek Dariusz
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: dariusz.cwiek@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 7.30-8.00, czwartek 10.00-11.00

mgr Czereyska-Kościelniak Maria
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: maria.czereyska-koscielniak@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 11.15-12.00, wtorek 11.15-12.00

mgr Huczek Kamila
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: kamila.huczek@up.krakow.pl
dyżury: nieobecna w I semestrze

mgr Iwan Renata
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: renata.iwan@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 12.30-13.15, czwartek 10.15-11.00

mgr Kmak - Obrębska Agnieszka
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: agnieszka.kmak-obrebska@up.krakow.pl
dyżury: środa 12.30-13.15, czwartek 15.30-16.15

mgr Kozieńska Joanna
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: joanna.kozienska@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 11.10-11.55, wtorek 14.30-15.15

dr Kozub Monika
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: monika.kozub@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 9.30-10.15

mgr Krzyszkowska-Kwiek Kinga
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: kinga.krzyszkowska-kwiek@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 18.30-19.15 (Ingardena), środa 8.30-9.15

mgr Kukiełka-Król Beata
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: beata.kukielka-krol@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 14.00-14.45, środa 8.45-9.30

dr Legut-Zemla Agnieszka
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: agnieszka.legut-zemla@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 10.00-10.45, czwartek 16.30-17.15

dr Lesiak Jarosław
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: jaroslaw.lesiak@up.krakow.pl
dyżury: środa 8.30-9.15, czwartek 12.45-13.30

mgr Lukasik (Łukasik) Olga
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: olga.lukasik@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 12.30-13.15, czwartek 12.30-13.15

mgr Morawska Katarzyna
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: katarzyna.morawska@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 12.30-13.15, czwartek 14.00-14.45

mgr Musialik-Twardawa Bożena
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: bozena.musialik-twardawa@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 19.15-20.00 (Ingardena s.203), czwartek 14.45-15.30

mgr Palwal Renata
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: renata.palwal@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 14.00-14.456, czwartek 10.15-11.00

mgr Piotrowska-Gomuła Anna
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: anna.piotrowska-gomula@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 13.15-14.00, wtorek 11.15.-12.00

mgr Rój Anna
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: anna.roj@up.krakow.pl
dyżury: 20 lutego 9.00-10.30, 21 lutego 8.30-10.00

mgr Rybkowska Hanna
telefon: 662-63-57
pokój: 454
email: hanna.rybkowska@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 12.30-13.15, czwartek 11.00-12.00

mgr Sikora Marta
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: marta.sikora@up.krakow.pl
dyżury: czwartek 9.30-10.15, piątek 10.30-11.15

mgr Staszkiewicz Dorota
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: dorota.staszkiewicz@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 12.30-13.15, czwartek 11.00-11.45

mgr Strychalska Elżbieta
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: elzbieta.strychalska@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 12.30-13.15, czwartek 8.45-9.30

mgr Trybus Małgorzata
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: malgorzata.trybus@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 14.10-14.55, wtorek 11.30-12.15

mgr Winkowska Małgorzata
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: malgorzata.winkowska@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 12.30-13.15, czwartek 10.15-11.00

mgr Yablonsky Milena
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: milena.yablonsky@up.krakow.pl
dyżury: urlop zdrowotny

mgr Zając Dagmara
telefon: 662-63-54
pokój: 455
email: dagmara.zajac@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 11.45-12.30, środa 11.15-12.00

mgr Zarzycka-Piskorz Ewa
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: ewa.zarzycka-piskorz@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 11.00-11.45, czwartek 11.30-12.15